Babišovy párky na každém rohu

Život je jen náhoda, zejména když jde o politické kroky Andreje Babiše. Naposledy ministr financí udělal změnu ve svém slavném EET, která se zatím nebude týkat stánkového prodeje občerstvení, který hostům neposkytuje zázemí ve formě stolů a židlí. No a komu asi tak patří expandující síť stánků s hotdogy, u nichž žádné stoly a židle nejsou? Vzpomínáte na Kodeta ve Vrchní prchni….dokonce i hořčici ředíme vodou, to bys nevěřil, co to vynáší….

 

Zdroj: aktualne.cz

Do roku 2018 může být v Česku dvě stě stánků s hot dogy sítě Parky´s od Kosteleckých uzenin.

Přesně před rokem otevřela společnost Kostelecké uzeniny z holdingu Agrofert Andreje Babiše tři pojízdné stánky s párky v rohlíku na nádražích Praha-Smíchov, v Kolíně a v Olomouci. Novou síť s názvem Parky´s nyní testuje na autobusovém nádraží Florenc, v obchodu Point na vlakovém nádraží v Hradci Králové a na autobusovém nádraží ve Vrchlabí.

Mezi lety 2017 až 2018 by se síť fast foodů Parky´s mohla rozšířit i na dvě stovky, odhaduje hlavní projektová manažerka Kosteleckých uzenin Petra Dlouhá. Koncept blíže představila na konferenci Franchise Day Prague pořádané Českým institutem pro franchising.

Kostelecké uzeniny podle ní nyní dokončily přípravnou fázi projektu. Od začátku příštího roku začne stánků s hot dogy Parky´s na tuzemských nádražích, v obchodních centrech či lyžařských areálech výrazně přibývat.

Nejlepší hot dog ve městě

„V České republice zatím není žádný prémiový hotdogový koncept. Stánky Parky´s mohou být v budoucnu v podstatě na každém rohu,“ řekla Dlouhá online deníku Aktuálně.cz .